O nas

O nas

PPHU GŁOWACKI I S-KA S.C. jest firmą rodzinną o całkowicie polskim kapitale założona przez seniora Henryka Głowackiego w 1975 roku
Firma specjalizowała się głównie w zakresie produkcji wyrobów metalowych i złącznych dla przemysłu maszynowego, elektrotechnicznego, motoryzacyjnego oraz AGD.
W trakcie swej działalności właściciel rozszerzył działalność poprzez utworzenie własnej hartowni jednej z pierwszych prywatnych na terenie Polski , która stała się również hartownią usługową.
Od roku 1988 firma stała się rodzinną spółką cywilną , która kontynuowała dotychczasowy zakres działalności pielęgnując dalszy rozwój przedsiębiorstwa.
Po roku 2003 postawiła na innowacyjność . Starania firmy zaowocowały sukcesami rynkowymi , a uwieńczeniem ich było uzyskanie dotacji na nowoczesne i wydajne linie hartownicze do obróbki cieplnej metali między innymi piece taśmowe przelotowe.
Celem naszej firmy o długoletniej tradycji w świadczeniu usług jest utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów oraz zaspokojenie potrzeb naszych klientów.
Mając na uwadze powszechne dążenia do wysokiej jakości oraz stale rosnące wymagania klientów chcemy dostarczać naszym odbiorcą zarówno obecnym jak i przyszłym wyroby spełniające ich oczekiwania oraz gwarantujące zadowolenie.
Satysfakcję i zadowolenie klienta gwarantować będziemy wdrożonym i efektywnie funkcjonującym SZJ zgodnym z wymogami normy ISO 9001 : 2008.

Obróbka termiczna

Obróbka materiałów  metalowych polegających na odpowiednim nagrzewaniu,  wygrzewaniu i chłodzeniu do zadanych temperatur i z określoną szybkością, w celu zmiany własności stopu w stanie stałym.

więcej

Obróbka mechaniczna

Produkowane wyroby wykonywane są nowoczesną technologią w oparciu o własne wieloletnie doświadczenia na obrabiarkach mechanicznych tj. skrawaniem, tłoczeniem, wykrawaniem, obróbką plastyczną i ręczną.

więcej

Elementy złączne

W naszej firmie jest możliwe wykonywanie krótkich serii i ilości zamówionych elementów złącznych oraz wyrobów nietypowych wg dokumentacji

 

więcej

biuro@glowacki.radom.pl

P.P.H.U. GŁOWACKI i S-KA S.C.
Zakład Obróbki Termicznej i Mechanicznej
G. Głowacki & W. Kołodziejczyk

26-600 RADOM,
ul. Warneńska 17

Zakład produkcyjny:
Akacjowa 10
26-652 Cerekiew /k. Radomia

Biuro obsługi klienta

tel. 48 36-99-610
tel./fax 48-67-96-929
kom. 604-99-60-50
kom. 604-94-44-34

Zakład produkcyjny

tel. 48 33-14-272