Producent kołków walcowych

Jesteśmy producentem kołków walcowych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Stosujemy połączenie nowoczesnych oraz tradycyjnych metod produkcyjnych dla uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Kołki są metalowymi elementami, które służą do łączenia poszczególnych części w maszynach rolniczych, przemysłowych, budowlanych. Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle rolniczym, przetwórczym, budowlanym czy w przemyśle ciężkim.

Do funkcji kołków walcowych należą:

  • ustalenie położenia danych elementów konstrukcyjnych względem pozostałych części,
  • mocowanie ruchomych lub nieruchomych części,
  • zabezpieczenie elementów przed przeciążeniami.

Oferowane elementy spełniają normy DIN (potwierdzają jakość wykonanych produktów, a także ich wytrzymałość), ISO (międzynarodowa organizacja potwierdza, że oferowane kołki cechują się możliwie najwyższą jakością) oraz PN (jest to norma o zasięgu krajowym, potwierdzająca jakość oferowanych usług). Dzięki temu, że produkty spełniają wspomniane normy, zyskujesz pewność, że dokonując u nas zakupu, otrzymujesz trwały i bezpieczny produkt, który spełni swoją funkcję.

Kołki walcowe — asortyment

Oferujemy następujące rodzaje kołków:

  • kołki walcowe,
  • kołki stożkowe gładkie,
  • kołki walcowe z gwintem wewnętrznym,
  • kołki stożkowe z gwintem wewnętrznym.

Oprócz tego w asortymencie znajdują się także nity i nitokołki. Oferujemy różne średnice produktów o zróżnicowanej wytrzymałości, ocenianej według normy ISO. Dzięki temu możesz się wyposażyć we wszystkie narzędzia niezbędne do realizacji swoich założeń. Jeśli chcesz dodatkowo poprawić parametry, sprężystość i odporność produktów na ścieranie, wykonamy dla Ciebie również nawęglanie czy azotowanie korków. Zapraszamy do współpracy.