Laserowe wycinanie w metalu

Proponujemy naszym Klientom z Radomia, ale także z okolic Warszawy i Lublina, usługi laserowego wycinania w metalu. Jest to innowacyjna metoda, umożliwiająca wycinanie różnorodnych kształtów oraz obróbkę metalu. Do najważniejszych zalet laserowego cięcia należy prędkość. Cały proces odbywa się w bardzo krótkim czasie, co optymalizuje czas produkcji. Warto też zaznaczyć, że jest bardzo elastyczny. Usługi mogą być dostosowane do wymagań Klienta .

Stosowana przez nas metoda laserowego cięcia w metalu umożliwia wycinanie nawet niewielkich kształtów, pozwala osiągnąć dużą precyzję wykonania i bardzo dobrą jakość krawędzi. Zaletą wycinania w metalu laserem jest bardzo niewielki zakres rozgrzewania materiału oraz brak jakichkolwiek zanieczyszczeń. Cięcie stali laserem pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu, zgodnego z projektem Klienta.

Wycinanie laserem - nowoczesna i precyzyjna metoda

Cięcie laserem przekłada się zarówno na jakość wykonania i zdecydowanie szybsze zrealizowanie usług, jak i na atrakcyjną cenę. Czynniki te sprawiają, że ma przewagę nad innymi metodami, a z pewnością jest najbardziej efektywne. Technologia laserowego wycinania w metalu jest najczęściej wykorzystywana do dokładnego wycinania różnorodnych elementów z blachy czy profili, a także dziurkowania oraz okrawania. Umożliwia zatem wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jakość uzyskiwanych produktów zależy od dokładności prowadzenia promienia lasera oraz zastosowanych maszyn.

Oferowane przez nas laserowe wycinanie w metalu pozwala na szybkie wykonywanie zleceń i cięcie arkuszy blachy na dowolne kształty. Zapraszajmy do nawiązania współpracy z naszą firmą!