Obróbka ślusarska metali

PPHU Głowacki wykonuje obróbkę ślusarską metali, zajmując się m.in. obróbką ubytkową różnego rodzaju, cięciem elementów metalowych na wymiar, a także wykonywaniem połączeń konstrukcji i elementów metalowych. Używamy profesjonalnych urządzeń najnowszej generacji, które dają nam możliwość wykonywania detali i części urządzeń o różnym stopniu komplikacji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji elementów złącznych, jednak podejmujemy się również realizacji zamówień na wykonywanie obróbki ślusarskiej innych podzespołów i części. Gwarantujemy dużą powtarzalność i krótkie terminy wykonania. Oferujemy również usługi związane z ulepszaniem cieplnym i cieplno-chemicznym przy zastosowaniu urządzeń gwarantujących osiąganie najlepszych parametrów produkowanych detali.

Obróbka skrawaniem

Wykonujemy obróbkę skrawaniem elementów z metali żelaznych i nieżelaznych. Oferujemy usługi związane z toczeniem, frezowaniem, wierceniem oraz szlifowaniem powierzchni. Używamy precyzyjnego sprzętu, który pozwala zarówno na produkcję seryjną, jak i na wykonywanie pojedynczych elementów. W ramach obróbki skrawaniem jesteśmy w stanie dostarczać detali każdego rodzaju, m.in. kół zębatych, wałków oraz dowolnych elementów maszyn i urządzeń według dostarczonych plików CAD/CAM lub dokumentacji tradycyjnej.

Laserowe wycinanie w metalu

Proponujemy naszym Klientom z Radomia, ale także z okolic Warszawy i Lublina, laserowe wycinanie w metalu, dzięki któremu można osiągnąć dużą precyzję wykonania i bardzo dobrą jakość krawędzi. Zaletą wycinania w metalu laserem jest bardzo niewielki zakres rozgrzewania materiału oraz brak jakichkolwiek zanieczyszczeń. Oferowane przez nas laserowe wycinanie w metalu pozwala na szybkie wykonywanie zleceń i cięcie arkuszy blachy na dowolne kształty.

Spawanie metali

Zajmujemy się również spawaniem metali. Wykorzystujemy metody MIG/MAG oraz TIG. Spawamy metale żelazne i nieżelazne, pracujemy m.in. ze stalami stopowymi i niestopowymi oraz aluminium. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość spoin oraz ich profesjonalną obróbkę. Zajmujemy się spawaniem pojedynczych części i podzespołów, a także konstrukcji metalowych, m.in. ram nośnych, obudów czy wzmocnień.