Obróbka mechaniczna elementów metalowych

PPHU Głowacki oferuje usługi z zakresu obróbki mechanicznej elementów metalowych. Jeśli więc poszukują Państwo firmy, która wykona obróbkę ślusarską metali, zachęcamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się m.in. obróbką ubytkową różnego rodzaju, cięciem elementów metalowych na wymiar, a także wykonywaniem połączeń konstrukcji i elementów metalowych. Używamy profesjonalnych urządzeń najnowszej generacji, które dają nam możliwość wykonywania detali i części urządzeń o różnym stopniu komplikacji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji elementów złącznych, jednak podejmujemy się również realizacji zamówień na wykonywanie obróbki ślusarskiej innych podzespołów i części. Gwarantujemy dużą powtarzalność i krótkie terminy wykonania. Oferujemy również usługi związane z ulepszaniem cieplnym i cieplno-chemicznym przy zastosowaniu urządzeń gwarantujących osiąganie najlepszych parametrów produkowanych detali.

Różne rodzaje obróbki ślusarskiej

Celem obróbki ślusarskiej jest nadanie wyrobom metalowym ich ostatecznych, pożądanych kształtów i wymiarów, a także poprawa jakości ich powierzchni. Obróbka obejmuje też spawanie metali[], czyli łączenie poszczególnych elementów ze stali. Najczęściej wykonywanymi rodzajami obróbki mechanicznej jest obróbka skrawaniem. Istnieje kilka jej typów: frezowanie, toczenie, wiercenie, a także dłutowanie i przeciąganie.

W naszej ofercie znajdują się także inne rodzaje obróbki ślusarskiej. Wykonujemy między innymi laserowe wycinanie w metalu. Metoda ta pozwala osiągnąć wysoką jakość krawędzi oraz dużą precyzję w cięciu blachy na dowolne kształty.

Obróbka skrawaniem

Wykonujemy obróbkę skrawaniem elementów z metali żelaznych i nieżelaznych. Oferujemy usługi związane z toczeniem, frezowaniem, wierceniem oraz szlifowaniem powierzchni. Używamy precyzyjnego sprzętu, który pozwala zarówno na produkcję seryjną, jak i na wykonywanie pojedynczych elementów. W ramach obróbki skrawaniem jesteśmy w stanie dostarczać detali każdego rodzaju, m.in. kół zębatych, wałków oraz dowolnych elementów maszyn i urządzeń według dostarczonych plików CAD/CAM lub dokumentacji tradycyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obróbki mechanicznej elementów metalowych. Oferujemy współpracę nie tylko Klientom z Radomia, ale również Warszawy i Lublina.